הסעות משדה התעופה


בואו נניח שאנחנו אנשי עסקים, מנהלי מכירות בין לאומיים, מנהלי שווקים בחו"ל אשר עבודתינו כוללת נסיעות עסקים רבות לחו"ל חלקן קצרות וחלקן לתקופה קצת יותר ארוכה. מי שהתנסה בטיסות לאירופה ליעד ארופאי או רק כטיסת קישור מכיר שהרוב המוחלט של טיסות אלו יוצא מהארץ בשעות הבוקר המוקדמות וזה בגין הצורך שהנוסעים ידיעו לערי אירופה ויספיקו לעלות על טיסות ההמשך. כך הדבר. עוד מכיר מי שטס הרבה את העובדה שטיסות אלו נוחתות בארץ בשעות מאד מוקדמות בבוקר או מאד מאוחרות בלילה.
 
אלו הן העובדות. כלומר, אם אנחנו אותם אנשים שהוזכרו קודם, אנחנו נידרש לאמצעי הסעה לשדה התעופה ומשדה התעופה שיהיה אמין, זול, נוח (לאחר טיסה ארוכה) וזמין בכל שעה. הרי לא נרצה להטריד את משפחתינו בשעות אלו וכמובן הרכבת אינה אופציה עבורכם. בעיקר בשעות הלילה. 

כלומר - הסעות משדה התעופה והסעות לשדה תעופה הן שירות מאד חשוב. שירות זה כאמור הוא רולוונטי לאלפי אנשים. לפני הרבה שנים, נדרשתי בעצמי להסעות מנתב"ג והסעות לשדה תעופה בשעות משוגעות. אבל אל דאגה, סמכתי על שירות מוניות כמו שמציעה חברת TAXI STAR. הייתי מתקשר וזהו. התיידדתי עם הנהגים והשירות הפך לממש אישי, נעים ואינטימי. 

אם אתם מנהלי משאבי אנוש או לוגיסטיקה בחברה גדולה שמצריכה מאנשיה לטוס באופן שכיח, אל תתנו להם למצוא לעצמם פתרונות. כל פעם להתקשר לחברה אחרת ולקוות לטוב ושמישהו יבוא ויאסוף אותם בבית ב2 בבוקר או יחכה להם בשדה התעופה ב12 בלילה לאסוף אותם. 

התקשרו לחברות מוניות וותיקות ואמינות כגון TAXI STAR אשר חלק מאד חשוב מהיצע השירות שלהם הוא הסעות משדה התעופה והם מבצעים הסעות משדה תעופה יום יום. פיתרו כך את נושא הסעות משדה התעופה. 

לאחר שהתקשרתם, אם אתם מנהלי לוגוסיטקה האחראים על נושא זה בחברתכם או אם אתם אנשים פרטיים, בקשו לדבר עם המנהלים וספרו לכם על צורכיכם. תוכלו  לבקש מחירים זולים להסעות מנתב"ג לדוגמה או רכבים מסוג מסוים. חברות כמו TAXI STAR המציעות הסעות משדה התעופה יישמחו לקבל את שיחתכם ולהציע לכם הסעות משדה תעופה ואליו כשירות אמין, זול, וזמין בכל שעות היממה. אפילו המשוגעות ביותר. צרו קשר. הטיסה הבאה מתקרבת. 

 
מוניות


שירותים נוספים:

 


שמרו על קשר

שמרו על קשר


האפליקציה שלנו

הורידו את האפליקציה וקבלו 10% הנחה עבור הנסיעה הראשונה!


אודותינו

חברת STAR הוקמה בשנת 2002, מה שהופך אותה לאחת הוותיקות בתחומה. הניסיון העצום שלנו בתעבורה ובשירות, הם מה שהופכים כל נסיעה בצי המוניות שלנו לחוויה! אנו מקפידים על שירות מהיר, יעיל וחם לכל לקוח.


שירות לקוחות

phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

כפר הים 1121, חדרה, ישראל 

location3, location, map, marker, pin

04-8887040