מוניות לשדה תעופה


שדה התעופה הוא יעד מרכזי עבורינו תושבי ישראל. בעיקר עם פתיחת מדיניות "השמיים הפתוחים". כיום, כמעט כולנו יכולים להרשות לעצמינו חופשה בחו"ל. לא רק יחידי סגולה. כמו כן, כלכלת ישראל הממבוססת על הייטק ועל ייצוא בכלל, גורמת לאלפי עובדים בתחומים אלו בעיקר ואחרים לטוס למדינות איתן הם עושים עסקים.

התוצאה - תעבורת נוסעים מאד מאד גבוהה לשדה התעופה וממנו. לשדה התעופה וממנו ניתן להתנייע או ברכב פרטי או ברכבת או במוניות. ניתן גם באוטובוס כמובן אבל זה פחות נוח ויעיל. הרבה מאיתנו משתמשים ברכב פרטי עבור נסיעות מאד קצרות ומחנים אותם בחניות לטווח ארוך. הגעה ברכבת גם היא אופציה  אבל בשעות מאד ספציפיות. אני חושב ששירות מוניות לשדה תעופה הוא במיקרים רבים העדיף ביותר.

לעיתים אנחנו חושבים שמוניות לשדה התעופה הן עסק יקר. אבל בחישוב קר של קילומטראז', הוצאות לקילומטר, דלק, חנייה לטווח ארוך, נראה שברוב המיקרים זה לא כך. שירות מוניות לשדה תעופה הוא גם הנוח ביותר. בעיקר אם אתם נוסעים לנסיעת עסקים ואתם אולי אפילו שניים או שלושה. 

הנוחות של שירות מוניות לנתבג אינה ניתנת להשוואה מול כל שירות אחר. כל אלו צריכים להילקח בחשבון כאשר אתם לוקחים החלטה עבורכם או עבור עובדי החברה שלכם. חברות כמו TAXI STAR הן חברות המציעות שרות מעולה של מוניות לשדה התעופה בכל הארץ. הן מציעות מוניות לשדה התעופה בגדלים שונים וברמות שונות.

תוכלו להזמין לדוגמה שירות מוניות לנתבג מסוג פרימיום עבור לקוחות מיוחדים של חברכתכם למשל. תוכלו להזמין שירות מוניות לשדה תעופה של עד 7 מקומות אם אתם משפחה ממוצעת עם הרבה תיקים. לחברות כמו TAXI STAR שירות מוניות לשדה התעופה בכל הארץ.לא משנה היכן אתם גרים, תוכלו להתקשר ולהזמין את שירותי החברה.
 
אל תפסלו. עשו חשבון כלכלי אבל גם כאמור מרכיב הנוחות נכנס כשיקול. גם אם תצטרכו לשלם עוד 50 שקל, הנוחות והבטחון בשירות זה, מחירם גבוה יותר. שירות מוניות לשדה תעופה שמציעות חברות כמו TAXI STAR הנו בעל ערך רב מאד. נוחות, בטחון, פעיל בכל שעות היום והלילה, נהג פרטי, רכב מעולה ולכל אלו מחיר הוגן. התקשרו ובדקו בעצמיכם. 

 
מוניות


שירותים נוספים:

 


שמרו על קשר

שמרו על קשר


האפליקציה שלנו

הורידו את האפליקציה וקבלו 10% הנחה עבור הנסיעה הראשונה!


אודותינו

חברת STAR הוקמה בשנת 2002, מה שהופך אותה לאחת הוותיקות בתחומה. הניסיון העצום שלנו בתעבורה ובשירות, הם מה שהופכים כל נסיעה בצי המוניות שלנו לחוויה! אנו מקפידים על שירות מהיר, יעיל וחם לכל לקוח.


שירות לקוחות

phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

כפר הים 1121, חדרה, ישראל 

location3, location, map, marker, pin

04-8887040