מוניות מנתב"ג


מי שטס הרבה, וודאי יודע שרוב הטיסות המסחריות הנוחתות כאן בארץ מגיעות בשעות הלילה המאוחרות או הבוקר המוקדמות. בשעות אלו אין שירות רכבות, לפחות לאזורים שהם לא תל אביב, כמובן שאין אוטובוסים כך שנותרות בעצם שלוש אופציות עיקריות, הראשונה - במידה והגעתם לנתב"ג עם רכבכם הפרטי, אז כמובן תוכלו לקחת אותו. לאופציה זו שני חסרונות בולטים.

הגעתם מטיסה אולי ארוכה, אולי אתם עם ילדים, בטוח עייפים מאד. תידרשו עכשיו לחכות עם המון אנשים לאוטובוס שייקח אותכם לחנייה לטווה ארוך, למצוא את האוטו (לקוות שיניע), לשלם ולסוע. ניתן להאריך את הזמן הזה באזור החצי שעה ולעיתים יותר. חוסר נוחות משווע ועצבנות יתר שלכם ושל ילדיכם אם הם איתכם. חסרון שני הוא העייפות בה אתם מרגישים ופשוט מסוכן לנהוג במצב כזה. אפשרות שנייה - לבקש מחבר או חברה או מחבר משפחה שיבואו לאסוף אותכם.

אופציה זו סבירה או, אם לא הייתם שנה בארץ וההתרגשות גדולה או אם אתם גרים ממש קרוב לשדה התעופה. הרי לא תגררו את משפחתכם כל חודש לאסוף אותכם בשלוש בבוקר.

 

וכך הגענו לאופציה השלישית שהיא העדיפה בהרבה מאד מיקרים. שירות מוניות מנתב"ג. שירות מוניות משדה התעופה מופעל ע"י מספר חברות. ישנן חברות יותר מסחריות בפריסה ארצית וישנן חברות פרטיות כדוגמת TAXI STAR ואחרות. חברות אלו מציעות שירות של מוניות משדה תעופה עם גוון אישי ואנושי.

זה לא רק אוטו אלא זאת חברה ותיקה שפועלת ומפעילה את השירות. חברות כמו TAXI STAR מציעות שירות מוניות מנתב"ג שמציע לכם ביטחון ונוחות 24 שעות ביום. שירות מוניות משדה תעופה אחר. ללא תור, ללא משא ומתן, ללא פחד שיירמו אותכם עם המחיר. בעיקר בנסיעות ארוכות. עם שירות המוניות משדה התעופה של חברות כמו TAXI STAR תוכלו לסכם מראש על המחיר, לדעת שאתם יוצאים בזמן, תוכלו לנוח בנסיעה עד הבית או למשרד ומבלי להרגיש לחץ ומבלי עצבנות יתר.

זהו שירות מוניות מנתב"ג שאתם ראויים לו. TAXI STAR גם פיתחה אפליקציה להזמנת מונית. באפליקציה להזמנת מונית זו, תוכלו להשתמש אפילו מחו"ל והמונית שלכם תחכה לכם בזמן ותביא אותכם הביתה. צריכים שירות מוניות מנתב"ג - הורידו את האפליקציה היום. 

 
מוניות


שירותים נוספים:

 


שמרו על קשר

שמרו על קשר


האפליקציה שלנו

הורידו את האפליקציה וקבלו 10% הנחה עבור הנסיעה הראשונה!


אודותינו

חברת STAR הוקמה בשנת 2002, מה שהופך אותה לאחת הוותיקות בתחומה. הניסיון העצום שלנו בתעבורה ובשירות, הם מה שהופכים כל נסיעה בצי המוניות שלנו לחוויה! אנו מקפידים על שירות מהיר, יעיל וחם לכל לקוח.


שירות לקוחות

phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

כפר הים 1121, חדרה, ישראל 

location3, location, map, marker, pin

04-8887040