מונית גדולה למוסדות


שירותי מונית גדולה למוסדות הפכו בשנים האחרונות לאחד מהשירותים המבוקשים ביותר בקרב קהל לקוחות עסקי. ניתן לראות כי יותר ויותר מוסדות ועסקים בוחרים בשירותי מונית גדולה למוסדות מהסיבה כי מונית קטנה פעמים רבות פשוט אינה מספיקה. בדרך כלל מתקיים צורך בשירותי מונית גדולה למוסדות במקרים בהם מדובר על קבוצת עובדים גדולה אשר דורשת מקומות ישיבה רבים. שירות זה מתאים להסעות למקום העבודה, לכנסים, לימי גיבוש ועוד. חברת TAXI STAR  הוקמה ב 2002, מה שהופך את החברה לאחת הוותיקות בתחומה.

הניסיון העצום שלנו בתעבורה ושירות, הם מה שהופכים כל נסיעה בצי המוניות שלנו לחוויה ואנחנו מקפידים להעניק שירות מהיר, יעיל וחם לכל לקוח. אנו מציעים 3 סוגי מוניות: רגילה, פרימיום וגדולה. המוניות הרגילות שלנו נקיות ונעימות ומאוישות בנהגים מקצועיים ואדיבים שיאספו אתכם מכל מיקום שאתם נמצאים בו, כדי להסיע אתכם לכל מקום שתבחרו, במחירים אטרקטיביים ובאווירה מכובדת. כמו כן, החברה מתמחה בשירותי מונית גדולה למוסדות, מונית גדולה לנתב”ג, מונית גדולה לשדה, מונית גדולה לשדה התעופה ועוד. 

מונית גדולה לנתב"ג

שירותי מונית גדולה לנתב"ג הפכו לפופולרים במיוחד בקרב קהל לקוחות פרטי וקהל לקוחות עסקי כאחד.

 
מוניות


שירותים נוספים:

כמו כן, חשוב במיוחד לבחור בחברה מקצועית ומנוסה אשר מתמחה בתחום ויכולה להציע שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, ללא פשרות. מדובר בפתרון מושלם להגיע לשדה התעופה בנוחות ובפשטות, מבלי להמתין לרכבת או לחפש מקום ישיבה. 

מונית גדולה לשדה

מונית גדולה לשדה מאפשרת לכם להגיע לנמל התעופה בקלות ובנוחות. מדובר על שירות מקצועי אשר מעניק פתרון אפקטיבי לנסיעה. 

מונית גדולה לשדה התעופה

חברת TAXI STAR הוקמה ב 2002, מה שהופך את החברה לאחת הוותיקות בתחומה. הניסיון העצום שלנו בתעבורה ושירות, הם מה שהופכים כל נסיעה בצי המוניות שלנו לחוויה ואנחנו מקפידים להעניק שירות מהיר, יעיל וחם לכל לקוח. אנו מציעים 3 סוגי מוניות: רגילה, פרימיום וגדולה. המוניות הרגילות שלנו נקיות ונעימות ומאוישות בנהגים מקצועיים ואדיבים שיאספו אתכם מכל מיקום שאתם נמצאים בו, כדי להסיע אתכם לכל מקום שתבחרו, במחירים אטרקטיביים ובאווירה מכובדת. כמו כן, החברה מתמחה בשירותי מונית גדולה לשדה התעופה ברמה הגבוהה ביותר, ללא פשרות. 

 


שמרו על קשר

שמרו על קשר


האפליקציה שלנו

הורידו את האפליקציה וקבלו 10% הנחה עבור הנסיעה הראשונה!


אודותינו

חברת STAR הוקמה בשנת 2002, מה שהופך אותה לאחת הוותיקות בתחומה. הניסיון העצום שלנו בתעבורה ובשירות, הם מה שהופכים כל נסיעה בצי המוניות שלנו לחוויה! אנו מקפידים על שירות מהיר, יעיל וחם לכל לקוח.


שירות לקוחות

phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

כפר הים 1121, חדרה, ישראל 

location3, location, map, marker, pin

04-8887040