חברת STAR הוקמה ב 2002, מה שהופך את החברה לאחת הוותיקות בתחומה.

הניסיון העצום שלנו בתעבורה ושירות, הם מה שהופכים כל נסיעה בצי המוניות שלנו לחוויה ואנחנו מקפידים להעניק שירות מהיר, יעיל וחם לכל לקוח.

אנו מציעים 3 סוגי מוניות: רגילה, פרימיום וגדולה. המוניות הרגילות שלנו נקיות ונעימות ומאוישות בנהגים מקצועיים ואדיבים שיאספו אתכם מכל מיקום שאתם נמצאים בו, כדי להסיע אתכם לכל מקום שתבחרו, במחירים אטרקטיביים ובאווירה מכובדת.


מוניות הפרימיום הן מוניות מפוארות יותר, המיועדות למי שאוהב להתפנק או מי שמארח אורחים מהארץ ומחו"ל ומעוניין להעניק להם חווית VIP.

חברות, ארגונים, עסקים וגם לקוחות פרטיים, משתמשים במוניות הפרימיום על בסיס קבוע ונהנים מכל היתרונות של STAR ונסיעה ברמה של 5 כוכבים.

אם אתם נמצאים בקבוצה גדולה או מארחים אחת כזו, תוכלו לבחור באחת המוניות הגדולות והמרווחות שלנו, המכילות 7 מקומות ויותר.
 


מי אנחנו

זמני המתנה קצרים במיוחד
כמה פעמים הייתם צריכים מונית מעכשיו לעכשיו, התקשרתם לתחנה ונאמר לכם שאין מוניות פנויות? כמה פעמים חיפשתם מונית דרך אפליקציה – אבל לשווא. אתם תקועים ואין אף מונית בסביבה.

עם השירות של סטאר טקסי, תוכל להגיע אליכם מונית עד 10 דקות, לא משנה היכן אתם נמצאים. זאת ועוד, אנו מציעים גם שירות הזמנת מונית מראש, כך שאם אתם צריכים להגיע ליעד מסוים, לא תצטרכו להמתין למונית ברגע האחרון.

המוניות שלנו פזורות בפריסה ארצית, מה שמאפשר לנו להגיע אליכם במהירות ומאפשר לכם להיות רגועים ולדעת שמתי שתצטרכו, נהיה שם עבורם.

מתקדמים עם הזמנים
כחלק מהשירות המצוין שמעניקה STAR, אנו פועלים עם האמצעים הטכנולוגיים המשוכללים ביותר שיש, כדי שתיהנו לא רק מנסיעות נעימות, אלא גם מנוחות מקסימלית לפני ואחרי ההגעה ליעד.

האפליקציה שלנו מאפשרת לכם לעקוב אחרי פרטי ההזמנות, לקבל הצעות מחיר ליעד מסוים לפני הזמנת הנסיעה ולצפות בחשבוניות, כך שכל המידע שקוף עבורכם, בין אם אתם לקוחות פרטיים ובין אם אתם חברה.
 


המוניות שלנו

סטנדרט

המוניות הרגילות שלנו נקיות ונעימות ומאוישות בנהגים מקצועיים ואדיבים שיאספו אתכם מכל מיקום בו אתם נמצאים כדי להסיע אתכם לכל מקום שתבחרו, במחירים אטרקטיביים ובאווירה מכובדת. 


 

פרימיום

מוניות הפרימיום הן מוניות מפוארות יותר, המיועדות למי שאוהב להתפנק או מי שמארח אורחים מהארץ ומחו"ל ומעוניין להעניק להם חווית VIP. חברות, ארגונים, עסקים וגם לקוחות פרטיים, משתמשים במוניות הפרימיום.


 

7 מקומות

המוניות הגדולות שלנו מתאימות לקבוצות, חברות באירוח של 5 כוכבים. אם אתם מארחים אורחים ורוצים מונית מרווחת ונוחה, המונית שלנו מתאימה גם ל-7 מקומות ומעלה.


 
 


שמרו על קשר

שמרו על קשר


האפליקציה שלנו

הורידו את האפליקציה וקבלו 10% הנחה עבור הנסיעה הראשונה!


אודותינו

חברת STAR הוקמה בשנת 2002, מה שהופך אותה לאחת הוותיקות בתחומה. הניסיון העצום שלנו בתעבורה ובשירות, הם מה שהופכים כל נסיעה בצי המוניות שלנו לחוויה! אנו מקפידים על שירות מהיר, יעיל וחם לכל לקוח.


שירות לקוחות

phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

כפר הים 1121, חדרה, ישראל 

location3, location, map, marker, pin

04-8887040