משלוחים מהיום להיום 


רובם המכריע של המשלוחים במגזר העסקי הם משלוחים מהיום להיום. הלקוחות העסקיים והלקוחות הפרטיים מצפים לקבל שרות אמין, מהיר ויעיל בכל הקשור אל שירותי שליחויות.  חברת STAR הביאה מהפכה של ממש לתחום שירותי שליחויות בארץ. כחלק ממהפכה זו, אנו לא מתפשרים על איכות השרות, על איכות הרכבים והנהגים שלנו. כך גם כשמדובר במחיר. המחירים שלנו אטרקטיביים ותחרותיים. הלקוחות שלנו כבר יודעים שהם יקבלו לא רק משלוחים מהיום להיום בצורה בטוחה ומהירה אלא גם את המחיר הטוב ביותר. אנו מאמינים כי עלות משלוחים מהיום להיום צריכה להיות הגיונית.

חברת STAR הוקמה בשנת 2002, והיא אחת החברות הוותיקות בתחומה. הניסיון העצום שלנו בתחום שרותי משלוחים, משלוחים מהיום להיום ומשלוחי האקספרס, הוא זה שהופך אותנו לחברה שמעניקה שרות מהיר, יעיל ובטוח לכל לקוח. השרות שלנו מגוון, כך גם הלקוחות שלנו. אנו מעבירים מגוון אדיר של פריטים, כגון חבילות קטנות בינוניות וגדולות, מסמכים שונים, הזמנות, מתנות חג, מחשבים ניידים, אביזרי סלולר, מסמכים, מפתחות, תיקים ועוד.
 

הלקוחות העסקיים שלנו יכולים לבחור לקבל חשבונית חודשית מרכזת במקום להתעסק בחשבונית בכל משלוח, דבר שמייעל את השרות. לחברת STAR ישנם ביצועים מוכחים מהשטח של אספקת משלוחים בזמן. כל מה שאנו מבטיחים ללקוחות שלנו, אנו מקפידים לקיים ועומדים מאחורי כל הצהרה שלנו. אצלנו אין פשרות בכל הקשור לשרות ולכן גם אין הפתעות. יש שקיפות מלאה, מחירים נוחים ומקצועיות ללא מתחרים.

שלא כמו בעבר, מרבית המשלוחים כיום מורכבים מחבילות ויש פחות מסמכים שמועברים. באופן כללי הביקוש למשלחים הוא הרבה יותר גדול מפעם והרבה מאוד עסקים, מוסדות ואנשים פרטיים נעזרים בשרותי משלוחים. חברת STAR מספקת שרותי משלוחים לכל חלקי הארץ, מהיום להיום ומהיום למחר. הנהגים שלנו יודעים לתמרן היטב בכבישי הארץ ואנו מציעים גישה למעקב אחר המשלוחים, אמינות וחדשנות מקצועית. אנו מקפידים על לוגיסטיקה יעילה, בעקבות כך, על עמידה בלוחות זמנים, לא מתפשרים על שרות ועל איכות. מבין לקוחותינו ישנם אתרי אינטרנט, עסקים, חברות, חנויות, מפעלים, משרדי עו"ד ורו"ח ועוד. על מנת לספק את השרות הטוב ביותר, אנו לוקחים בחשבון את שעות הפעילות של לקוחותינו ומתאמים שעות איסוף והפצה לנוחותם המלאה.
 
מוניות


שירותים נוספים:

 


שמרו על קשר

שמרו על קשר


האפליקציה שלנו

הורידו את האפליקציה וקבלו 10% הנחה עבור הנסיעה הראשונה!


אודותינו

חברת STAR הוקמה בשנת 2002, מה שהופך אותה לאחת הוותיקות בתחומה. הניסיון העצום שלנו בתעבורה ובשירות, הם מה שהופכים כל נסיעה בצי המוניות שלנו לחוויה! אנו מקפידים על שירות מהיר, יעיל וחם לכל לקוח.


שירות לקוחות

phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

כפר הים 1121, חדרה, ישראל 

location3, location, map, marker, pin

04-8887040