שירות המשלוחים של STAR TEXI – ללוגיסטיקה עם יעילות שיא


יש דברים שאי אפשר להעביר בשילוח רגיל
רוב חברות השילוח בארץ מתבססות על פעילותם של אופנוענים, שמאחסנים בתא המטען הקטן של האופנוע או הקטנוע שלהם כמה מעטפות או חפצים קטנים ומסיעים אותם מהשולח לנמען. אולם מה קורה במצב בו יש לכם חפץ גדול לשלוח? טלוויזיות, שידות, ואפילו ארגזים קטנים המכילים חומרים רגישים – כל אלו לא נכנסים בתא המטען של אופנוע ממוצע ולכן, יש צורך ברכב רגיל על-מנת לשנע אותם ממקום למקום.

כאן נכנסים לתמונה שירותי השילוח של STAR, המספקים לכם מענה מקיף לכל צרכיכם הפרטיים או העסקיים. כל אחת מהמוניות שלנו מיועדות לשמש גם כרכב משלוחים ומאפשרת לכם להעביר לנמענים את כל הדרוש במהירות, יעילות ושמירה הדוקה על שלמותם של המיטלטלין.

להיות ספונטניים או להתכונן מראש
מי זקוק לשירות משלוחים יכול לדעת ולהתכונן מראש מבחינת זמנים, יעדים וכל ההכנה הנדרשת ויכול גם למצוא את עצמו זקוק למשלוח מעכשיו לעכשיו. השירות של סטאר מתאים לשני המצבים ומציע שני פתרונות לכל אחד מהם. 

 
אם ידועים לכם הזמנים והיעדים, אתם יכולים לתזמן את הנסיעה של המונית מראש באמצעות האפליקציה הייחודית לחברה וכך להיות רגועים ולדעת כי ההיבט הלוגיסטי הזה מכוסה במלואו. מצד שני, אם אתם זקוקים למשלוח באופן מפתיע וזקוקים לשירות מהיר ויעיל, תוכלו להזמין מונית של STAR וזו תגיע עד 10 דקות מרגע ההזמנה.

המוניות שלנו נמצאות בפריסה ארצית ולכן לא משנה היכן אתם ממוקמים, נוכל להעניק לכם שירות משלוחים ללא תחרות. זהו יתרון עצום גם עבור לקוחות פרטיים וגם עבור חברות הזקוקות למענה מידי ונגיש בתחום השילוח, על-מנת להמשיך את פעילות החברה בצורה רצופה וללא עיכובים ותקלות.

שקיפות מלאה אל מול הלקוח
אנו דוגלים במצוינות ולכן מעבר לצוות הנהגים האדיב והמקצועי שלנו, מציעים כאמור גם אפליקציה משוכללת המאפשרת לכם לעיין בכל פרטי ההזמנות שלכם ובחשבוניות, כמו גם לקבל הצעות מחיר מסודרות בהתאם ליעדים ספציפיים, בטרם אתם מזמינים את המונית.

 
מוניות


שירותים נוספים:

trophy-star, trophy-star, cup, prize, award, winner, tournament

שירות ללא תחרות לאלפי לקוחות במגזר הפרטי, העסקי והמוסדי 

star4, star, rate, favorite, bookmark

חווית נסיעה 
של 5 כוכבים עם 
מוניות מרווחות ונוחות

location2, location, map, marker, pin

מוניות בפריסה ארצית וזמן הגעה של 10 דקות מרגע הזמנת המונית


למה לנסוע איתנו?

crown, crown, king

נהגים מיומנים, מקצועים ועם רמת שירות מהגבוהות בארץ

car, car, drive, vehicle, automobile, transport, travel

קבלת הצעת מחיר אטרקטיבית, פירוט חשבוניות וצפיה בהזמנות

 


שמרו על קשר

שמרו על קשר


האפליקציה שלנו

הורידו את האפליקציה וקבלו 10% הנחה עבור הנסיעה הראשונה!


אודותינו

חברת STAR הוקמה בשנת 2002, מה שהופך אותה לאחת הוותיקות בתחומה. הניסיון העצום שלנו בתעבורה ובשירות, הם מה שהופכים כל נסיעה בצי המוניות שלנו לחוויה! אנו מקפידים על שירות מהיר, יעיל וחם לכל לקוח.


שירות לקוחות

phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

כפר הים 1121, חדרה, ישראל 

location3, location, map, marker, pin

04-8887040