שירותי הסעה לשדה התעופה


שירותי הסעה לשדה התעופה הינו שירות אשר מיועד הן עבור לקוחות עסקיים והן עבור לקוחות פרטיים. למעשה, שירותי הסעה לשדה התעופה מאפשר לכם להגיע אל נמל התעופה בדרך הנוחה והפשוטה ביותר, כאשר האסיפה מתבצעת מביתכם או ממקום האיסוף אותו תבחרו, ישר אל נמל התעופה, ללא עצירות. שירותי הסעה לשדה התעופה מתאימים במיוחד עבור מי שרוצה להימנע מתחבורה ציבורית, תורים ועוד.חברת TAXI STAR  הוקמה ב 2002, מה שהופך את החברה לאחת הוותיקות בתחומה. הניסיון העצום שלנו בתעבורה ושירות, הם מה שהופכים כל נסיעה בצי המוניות שלנו לחוויה ואנחנו מקפידים להעניק שירות מהיר, יעיל וחם לכל לקוח.

אנו מציעים 3 סוגי מוניות: רגילה, פרימיום וגדולה. המוניות הרגילות שלנו נקיות ונעימות ומאוישות בנהגים מקצועיים ואדיבים שיאספו אתכם מכל מיקום שאתם נמצאים בו, כדי להסיע אתכם לכל מקום שתבחרו, במחירים אטרקטיביים ובאווירה מכובדת. כמו כן, החברה מתמחה במתן שירותי הסעה לשדה התעופה, שירותי הסעה לשדה, שירותי הסעה לשדה תעופה, שירותי הסעה מנתב"ג ועוד.

שירותי הסעה לשדה

שירותי הסעה לשדה הפכו בשנים האחרונות למבוקשים במיוחד, ובצדק.

 

לשירות מסוג זה יתרונות רבים, ובעיקר שירות זה מהווה פתרון מושלם ואפקטיבי עבור קהל לקוחות רחב. למעשה, שירות זה מתאים עבור כל מי שרוצה להימנע מנסיעה מסורבלת בתחבורה ציבורית, המתנה, והתעסקות מיותרת. 

שירותי הסעה לשדה תעופה

כאשר אתם מחפשים חברה מקצועית אשר מתמחה במתן שירותי הסעה לשדה תעופה הקפידו לבחור בחברה בעלת ניסיון רב בתחום, אשר מתמחה בתחום זה ויכולה להבטיח את השירות המקצועי, האפקטיבי והטוב ביותר, ללא פשרות. 

חברת TAXI STAR  הוקמה ב 2002, מה שהופך את החברה לאחת הוותיקות בתחומה. הניסיון העצום שלנו בתעבורה ושירות, הם מה שהופכים כל נסיעה בצי המוניות שלנו לחוויה ואנחנו מקפידים להעניק שירות מהיר, יעיל וחם לכל לקוח. אנו מציעים 3 סוגי מוניות: רגילה, פרימיום וגדולה. המוניות הרגילות שלנו נקיות ונעימות ומאוישות בנהגים מקצועיים ואדיבים שיאספו אתכם מכל מיקום שאתם נמצאים בו, כדי להסיע אתכם לכל מקום שתבחרו, במחירים אטרקטיביים ובאווירה מכובדת.

שירותי הסעה מנתב"ג

שירותי הסעה מנתב"ג מביאים עימם יתרונות רבים, לכן ניתן לראות כי רבים בוחרים שירות זה על פני נסיעה בתחבורה ציבורית. מדובר על פתרון אפקטיבי ונוח להגעה מהירה וקלה לנמל התעופה. 
מוניות


שירותים נוספים:

 


שמרו על קשר

שמרו על קשר


האפליקציה שלנו

הורידו את האפליקציה וקבלו 10% הנחה עבור הנסיעה הראשונה!


אודותינו

חברת STAR הוקמה בשנת 2002, מה שהופך אותה לאחת הוותיקות בתחומה. הניסיון העצום שלנו בתעבורה ובשירות, הם מה שהופכים כל נסיעה בצי המוניות שלנו לחוויה! אנו מקפידים על שירות מהיר, יעיל וחם לכל לקוח.


שירות לקוחות

phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

כפר הים 1121, חדרה, ישראל 

location3, location, map, marker, pin

04-8887040