שירותי מוניות


ניתן לראות כי בשנים האחרונות יותר ויותר עסקים מסוגים שונים זקוקים לחברה אשר מספקת שירותי מוניות. מדובר על אחד מן הפתרונות האפקטיבים והטובים ביותר כיום, לכן שירותי מוניות הפכו להיות כה מבוקשים בקרב קהל הלקוחות עסקי. כמו כן, חשוב לדעת כי שירותי מוניות מתאימים גם עבור קהל לקחות פרטי אשר זקוקים לשירות זה במגוון רחב של תרחישים. חברת TAXI STAR  הוקמה ב 2002, מה שהופך את החברה לאחת הוותיקות בתחומה.

הניסיון העצום שלנו בתעבורה ושירות, הם מה שהופכים כל נסיעה בצי המוניות שלנו לחוויה ואנחנו מקפידים להעניק שירות מהיר, יעיל וחם לכל לקוח. אנו מציעים 3 סוגי מוניות: רגילה, פרימיום וגדולה. המוניות הרגילות שלנו נקיות ונעימות ומאוישות בנהגים מקצועיים ואדיבים שיאספו אתכם מכל מיקום שאתם נמצאים בו, כדי להסיע אתכם לכל מקום שתבחרו, במחירים אטרקטיביים ובאווירה מכובדת.כמו כן, החברה מספקת מגוון רחב של שירותים כגון שירותי מוניות, שירותי מוניות לחברות, שירותי מוניות לחברות הייטק, שירותי מוניות למוסדות ועוד. 

שירותי מוניות לחברות

כאשר אתם מחפשים חברה אשר מתמחה במתן שירותי מוניות לחברות הקפידו לבחור בחברה מקצועית ומנוסה אשר מתמחה בתחום ותוכל להעניק לכם את השירות המקצועי והטוב ביותר, ללא פשרות. ניתן לראות כי שירות זה פופולרי במיוחד בקרב עסקים אשר נמצאים במקום מרוחק, ללא גישה נוחה לתחבורה ציבורית וכדומה. 

 

שירותי מוניות לחברות הייטק

שירותי מוניות לחברות הייטק הפכו בשנים האחרונות לאחד מן השירותים היותר מבוקשים ופופולרים בקרב חברות הייטק שונות. חברת TAXI STAR  הוקמה ב 2002, מה שהופך את החברה לאחת הוותיקות בתחומה. הניסיון העצום שלנו בתעבורה ושירות, הם מה שהופכים כל נסיעה בצי המוניות שלנו לחוויה ואנחנו מקפידים להעניק שירות מהיר, יעיל וחם לכל לקוח. אנו מציעים 3 סוגי מוניות: רגילה, פרימיום וגדולה. המוניות הרגילות שלנו נקיות ונעימות ומאוישות בנהגים מקצועיים ואדיבים שיאספו אתכם מכל מיקום שאתם נמצאים בו, כדי להסיע אתכם לכל מקום שתבחרו, במחירים אטרקטיביים ובאווירה מכובדת.

שירותי מוניות למוסדות

ניתן לראות כי בשנים האחרונות יותר ויותר עסקים, מוסדות וחברות שונות צריכות שירותי מוניות למוסדות. בדרך כלל שירות זה נדרש עבור מוסדות אשר נמצאים במקומות מרוחקים, ללא גישה נוחה או קבועה של תחבורה ציבורית, וכמובן במקרים בהם נדרשת הסעה נוחה לימי גיבוש, כנסים, אירועים ועוד.

 
מוניות


שירותים נוספים:

 


שמרו על קשר

שמרו על קשר


האפליקציה שלנו

הורידו את האפליקציה וקבלו 10% הנחה עבור הנסיעה הראשונה!


אודותינו

חברת STAR הוקמה בשנת 2002, מה שהופך אותה לאחת הוותיקות בתחומה. הניסיון העצום שלנו בתעבורה ובשירות, הם מה שהופכים כל נסיעה בצי המוניות שלנו לחוויה! אנו מקפידים על שירות מהיר, יעיל וחם לכל לקוח.


שירות לקוחות

phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

כפר הים 1121, חדרה, ישראל 

location3, location, map, marker, pin

04-8887040