שירותי מונית לחברות


שירותי מונית לחברות מעניקים פתרון אפקטיבי לחברות ועסקים רבים אשר מעוניינם לחסוך זמן יקר ולהשקיע את זמנם בעיקר בתפעול העסק ולא בהתעסקויות מיותרות. בעקבות היתרונות הרבים של שירותי מונית לחברות ניתן לראות כי הם הפכו להיות מבוקשים במיוחד בשנים האחרונות, ובצדק.

כמו כן, שירותי מונית לחברות מתאימים לצרכים רבים ומגוונים כגון הסעה לימי גיבוש, אירועים עסקיים, כנסים, ועוד. חברת TAXI STAR  הוקמה ב 2002, מה שהופך את החברה לאחת הוותיקות בתחומה. הניסיון העצום שלנו בתעבורה ושירות, הם מה שהופכים כל נסיעה בצי המוניות שלנו לחוויה ואנחנו מקפידים להעניק שירות מהיר, יעיל וחם לכל לקוח. אנו מציעים 3 סוגי מוניות: רגילה, פרימיום וגדולה. המוניות הרגילות שלנו נקיות ונעימות ומאוישות בנהגים מקצועיים ואדיבים שיאספו אתכם מכל מיקום שאתם נמצאים בו, כדי להסיע אתכם לכל מקום שתבחרו, במחירים אטרקטיביים ובאווירה מכובדת. כמו כן, החברה מתמחה במתן שירותי מונית לחברות, שירותי מונית לחברות הייטק, שירותי מונית לנתב”ג, שירותי מונית לשדה ועוד. 

שירותי מונית לחברות הייטק 

חברת TAXI STAR  הוקמה ב 2002, מה שהופך את החברה לאחת הוותיקות בתחומה.

הניסיון העצום שלנו בתעבורה ושירות, הם מה שהופכים כל נסיעה בצי המוניות שלנו לחוויה ואנחנו מקפידים להעניק שירות מהיר, יעיל וחם לכל לקוח. אנו מציעים 3 סוגי מוניות: רגילה, פרימיום וגדולה. המוניות הרגילות שלנו נקיות ונעימות ומאוישות בנהגים מקצועיים ואדיבים שיאספו אתכם מכל מיקום שאתם נמצאים בו, כדי להסיע אתכם לכל מקום שתבחרו, במחירים אטרקטיביים ובאווירה מכובדת. בנוסף, החברה מתמחה במתן שירותי מונית לחברות הייטק. 

שירותי מונית לנתב"ג

שירותי מונית לנתב"ג מביאים עימם יתרונות רבים כגון מקום רחב למזוודות, חיסכון של זמן רב, חיסכון של חיפוש אחר חנייה, ועוד. כמו כן שירות מסוג זה מאפשר לכם לנוח או לישון בזמן הנסיעה ולהימנע מנהיגה שעלולה להיות מתישה ומעייפת. 

שירותי מונית לשדה

במידה ואתם מתכננים טיסה לחו״ל או חופשה מומלץ כי תבחרו שירותי מונית לשדה אשר יעניק לכם פתרון מושלם ונוח והגעה נוחה במיוחד ומהירה לנמל התעופה. ניתן לראות כי יותר ויותר ישראלים בוחרים בשירות זה על מנת להבטיח נסיעה נוחה ונעימה, ולהימנע מהמתנה ארוכה והיגררות בתחבורה ציבורית. 
מוניות


שירותים נוספים:

 


שמרו על קשר

שמרו על קשר


האפליקציה שלנו

הורידו את האפליקציה וקבלו 10% הנחה עבור הנסיעה הראשונה!


אודותינו

חברת STAR הוקמה בשנת 2002, מה שהופך אותה לאחת הוותיקות בתחומה. הניסיון העצום שלנו בתעבורה ובשירות, הם מה שהופכים כל נסיעה בצי המוניות שלנו לחוויה! אנו מקפידים על שירות מהיר, יעיל וחם לכל לקוח.


שירות לקוחות

phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

כפר הים 1121, חדרה, ישראל 

location3, location, map, marker, pin

04-8887040