שירותי משלוחים 


חברת STAR אשר הוקמה בשנת 2002, הפכה להיות אחת החברות הותיקות והמובילות בתחומה. הניסיון העצום שלנו בתעבורה ושירות, הם אלה שהופכים כל נסיעה בצי המוניות שלנו לחוויה. כך גם שירותי משלוחים שלנו אשר נותנים שרות ארצי מקיף. אנחנו מקפידים להעניק מענה מהיר, יעיל וחם לכל לקוח.

שירותי משלוחים שלנו מאפשרים לעסקים רבים, למוסדות, למשרדים וכן ולאנשים פרטיים לספק משלוחים בזמן, דבר שיש לו השפעה ישירה על המוניטין שלנו כחברה. אנו מקפידים שכל הלקוחות שלנו יהיו שבעי רצון ויקבלו שרות לא פחות ממעולה.

זאת הסיבה שעסקים רבים בוחרים להעביר אלינו את האחריות על השליחויות שלהם, אנו מצדינו נעשה הכל על מנת שהמשלוח שלכם יגיע אל יעדו בבטחה ובמהירות האפשרית. בכל הקשור לאיכות השרות, לאמינות, למקצועיות ולזריזות, אנו לא מתפשרים. צוות השליחים שלנו הוא צוות מנוסה ומקצועי שעבר הכשרה מתאימה.
 

שירותי משלוחים הפכו להיות נפוצים במיוחד בשנים האחרונות, ועסקים רבים נעזרים בשרות זה על בסיס יומי. יחד עם זאת, הכבישים בארץ הופכים להיות יותר ויותר עמוסים, דבר אשר יש להתחשב בו כשמדובר על משלוח אקספרס. הנהגים שלנו מכירים היטב את כבישי הארץ, את שעות העומס ויודעים לקחת בחשבון ולהתחשב בכל הפרמטרים הללו על מנת להגיע במועד הן כשמדובר על איסוף המשלוח והן כשמדובר על הפצתו.

חברת STAR מעניקה שרות ללא תחרות לאלפי לקוחות במגזר העסקי המוסדי והפרטי, הנהגים שלנו מיומנים ומנוסים עם תודעת שרות גבוהה, המחירים שלנו אטרקטיביים ביותר, אנו מספקים חשבוניות עם פירוט מדוייק ולקוחות שלנו יכולים לצפות בהזמנתם בכל רגע נתון. שלא כמו שליחויות של פעם, שפעלו במודל מיושן והיו כרוכים בהליכים לוגיסטיים ובירוקרטיים רבים, כיום, מדובר במערכות טכנולוגיות מתקדמות, נגישות וזמינות לכל.

לכן, משלוח אקספרס הוא משלוח מהיר באמת כפי שהוא  מתחייב להיות. חברת STAR הביאה משב רוח רענן לתחום שירותי משלוחים בארץ. אצלנו תקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית, בשקיפות מלאה, בלי הפתעות, ותוכלו לנהל מעקב אחר המשלוח שלכם, כולל מועד מסירה. כלי הרכב שלנו בטיחותיים, מהירים והנהגים שלנו מתמצאים במרחבים העירוניים הצפופים והפקוקים. חברת STAR יצרה מהפכה של ממש בתחום השליחויות ושליחויות האקספרס ונותנת שרות לכל חלקי הארץ באמינות וביעילות.
 
מוניות


שירותים נוספים:

 


שמרו על קשר

שמרו על קשר


האפליקציה שלנו

הורידו את האפליקציה וקבלו 10% הנחה עבור הנסיעה הראשונה!


אודותינו

חברת STAR הוקמה בשנת 2002, מה שהופך אותה לאחת הוותיקות בתחומה. הניסיון העצום שלנו בתעבורה ובשירות, הם מה שהופכים כל נסיעה בצי המוניות שלנו לחוויה! אנו מקפידים על שירות מהיר, יעיל וחם לכל לקוח.


שירות לקוחות

phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

כפר הים 1121, חדרה, ישראל 

location3, location, map, marker, pin

04-8887040