שליחויות אקספרס 


שירות משלוחים אקספרס הינו שירות שליחויות מהיר במיוחד. באמצעות שליחויות אקספרס, המשלוח שלכם יגיע אל יעדו עוד באותו היום, בצורה מסודרת, מהירה ובטוחה לגמרי. חברת STAR היא חברת תעבורה ושרותי שליחויות ותיקה ומנוסה. חברת STAR הוקמה בשנת 2002 ומאז צברה נסיון עצום בכל הקשור אל שירות משלוחים וכן שליחויות אקספרס בפרט.

יש לנו צי של רכבים לכל מטרה ואנו מקפידים להעניק שרות מהיר יעיל ואדיב לכל הלקוחות שלנו. אנו עובדים בשיטות מתקדמות ויש לנו את היכולת לאתר את השליח המתאים ביותר עבור כל סוג של שליחות, אשר יגיע אליכם במהרה ויאסוף את המשלוח הרלוונטי. שליחויות אקספרס שלנו מסופקים בזמן שיא ואנו גאים להציג בפני לקוחותינו את מרכז הבקרה שלנו בו ניתן לנהל מעקב שליחויות בזמן אמת. אנו מציעים שרות שליחויות אקספרס למגוון רחב של לקוחות, למעשה כל אחד אשר מעוניין שהחבילה או המסמכים שלו יגיעו עוד באותו היום, יקבל אצלנו את מה שהוא צריך. כל זאת, במקצועיות ובאדיבות. הנהגים שלנו תודרכו על מנת להעניק שרות לא פחות ממעולה לכל לקוח.

בתקופה זו, בה הכל קורה מהר, ואנשים רוצים וצריכים לספק מוצרים או מסמכים מעכשיו לעכשיו, בעלי עסקים מבינים כי הם צריכים מישהו לסמוך עליו בכל הקשור לעמידה בלוחות זמנים קפדנית בביצוע משלוחים מהיום להיום.
 

חברת STAR היא האמצעי האולטימטיבי המקשר בין העסק ללקוחותיו תוך שמירה על יציבות ושביעות רצון הלקוחות. 

אנו בחברת STAR מבינים כי עסק שלא מקבל בזמן את שרותיו, עלול לאבד לקוחות, דבר שעלול לפגוע קשות במוניטין שלו. חברת STAR היא כלי מהותי ומשמעותי כשמדובר על שליחות אקספרס בכל הארץ. איתנו אתם נטולי דאגות וסיכונים, כל שנותר לכם כלקוחות שלנו, זה להנות משרות שליחויות מקצועי ומעולה.

חברת STAR נותנת שרות בפריסה ארצית, ברשותה צי רכבים גדול וצוות שליחים ונהגים מנוסה ומקצועי. בעזרתנו, עסקים רבים מספקים את המוצרים שלהם בזמן, כך גם משרדים רבים אשר מספקים את המסמכים בזמן. הדיוק, המהירות והשרות החם והאדיב הם אלה אשר משפיעים באופן מכריע על שביעות רצונם של לקוחותינו, אשר מעבירים את האחריות על השליחויות שלהם לידינו ונהנים משקט נפשי תוך בטחון מוחלט.
 
מוניות


שירותים נוספים:

 


שמרו על קשר

שמרו על קשר


האפליקציה שלנו

הורידו את האפליקציה וקבלו 10% הנחה עבור הנסיעה הראשונה!


אודותינו

חברת STAR הוקמה בשנת 2002, מה שהופך אותה לאחת הוותיקות בתחומה. הניסיון העצום שלנו בתעבורה ובשירות, הם מה שהופכים כל נסיעה בצי המוניות שלנו לחוויה! אנו מקפידים על שירות מהיר, יעיל וחם לכל לקוח.


שירות לקוחות

phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

כפר הים 1121, חדרה, ישראל 

location3, location, map, marker, pin

04-8887040