שליחויות מהיום להיום 


חברת STAR הוקמה ב 2002, מה שהופך את החברה לאחת הוותיקות בתחומה. הניסיון העצום שלנו בתעבורה ושירות המקצועי והאדיב, הם אלה שהופכים כל נסיעה בצי המוניות שלנו לחוויה. אנחנו מקפידים להעניק שירות מהיר, יעיל וחם לכל לקוח, בין אם מדובר בלקוח פרטי, עסקי או מוסדי. אנו נותנים שרות שליחויות מהיום להיום, באמצעות נהגים מיומנים עם תודעת שרות גבוהה. הינכם מוזמנים לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית ולקבל שרות מעולה, מהיר ומהפכני על פי סטנדרטים גבוהים ביותר.  איתנו תזכו לקבל ביצוע שליחויות מהיום להיום במהירות שיא ובבטחה.

שרות שליחויות מהיום להיום מתבצע על פי מודל יעיל וחדשני, אנו נעזרים בטכנולוגיה מתקדמת על מנת לנהל מעקב אחר כל סוגי שליחויות מהיום להיום. שירותי שליחויות מהיום להיום של חברת STAR מתאימים בצורה מושלמת ללקוחות העסקיים שלנו, ללקוחות הפרטיים וכן ללקוחות המוסדיים. אנו מבצעים את המשלוחים והשליחויות של מסמכים ופריטים בכל סדר גודל, במהירות ובמקצועיות. אנו מנהלים מעקב ובקרה אחר השליחים והרכבים שלנו, כך שבכל רגע נתון אפשר לדעת היכן המשלוח שלכם נמצא. אנו מתמחרים את שירותי שליחויות מהיום להיום בצורה הוגנת ובשקיפות מלאה, זמינים ונותנים מענה בכל רגע נתון, ומעניקים שרות מעולה ללקוחות שלנו.
 

כל אחד יוכל למצוא אצלנו מענה בכל הקשור לשליחויות – הלקוח הפרטי שרוצה לשלוח חבילה תוך ידיעה שהיא תגיע בצורה אמינה, אחראית ומהירה ליעדה, הלקוח העסקי אשר רוצה לשלוח מסמכים רגישים או פריטים נוספים ביעילות במהירות ובמינימום עלויות. השרות שלנו מתאים למוקדי מסחר, לחברות, לעסקים ולאנשים פרטיים.

אנו מזמינים אתכם להשאיר לנו את התפעול והלוגיסטיקה, לתת בנו אמון מלא ולדעת שאתם עושים את הדבר הנכון בכל הקשור למשלוח שלכם. אנו מעניקים משמעות חדשה ונוספת בתחום השליחויות וגאים להיות חברה מובילה בתחומה. עם חברת STAR, לא רק שהמשלוח שלכם יגיע מהיום להיום, אלא שהוא יגיע שלם ובטוח. אנו מקפידים למנוע מהלקוחות שלנו להיות מעורבים בבירוקרטיה ולוגיסטיקה, אלא פשוט לספק את השרות הנדרש הכי מהר שניתן, בצורה מקצועית ויעילה. תשכחו ממשלוחים מסורבלים, תשכחו מאיטיות, תכירו את הנהגים המיומנים, את המקצועיות ללא פשרות ואת רמת השרות הגבוהה. חברת STAR מציעה לכם מחירים תחרותיים ומעקב אחר המשלוחים.
 
מוניות


שירותים נוספים:

 


שמרו על קשר

שמרו על קשר


האפליקציה שלנו

הורידו את האפליקציה וקבלו 10% הנחה עבור הנסיעה הראשונה!


אודותינו

חברת STAR הוקמה בשנת 2002, מה שהופך אותה לאחת הוותיקות בתחומה. הניסיון העצום שלנו בתעבורה ובשירות, הם מה שהופכים כל נסיעה בצי המוניות שלנו לחוויה! אנו מקפידים על שירות מהיר, יעיל וחם לכל לקוח.


שירות לקוחות

phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

כפר הים 1121, חדרה, ישראל 

location3, location, map, marker, pin

04-8887040